0,00 zł
Strona głównaNOWOŚCI W SKLEPIE
ALPINE - AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

NOWOŚCI W SKLEPIE

Zapraszamy do nowości w marce Balupunkt.

Znane nam są już radia samochodowe Tokyo, Manchester, do niedawna jeszcze obecne Helsinki czy Barcelona. Dziś pojawiają się nowe modele radia 1 DIN, w nowych odsłonach i wiekszej ilosci opcji, takich jak BT. Bluetooth jest nie zastopioną funkcją w radiach, zwłaszcza dla kierowców, którzy dużo podróżują. Teraz mogą również korzystać z wbudowanego mikrofonu w radiu, tak by bezpiecznie prowadzić samochód. Jednocześnie kierowca ma już możliwość rozmowy w trakcie jazdy korzystając z takiego radia jak BRIGHTON czy CARDIFF z funkcją Bluetooth.

Pokrótce można opisać radia w ten sposób:
RADIO SAMOCHODOWE BLAUPUNKT 1 DIN
PORTO i PALERMO to modele jakie zastąpią Tokyo i Manchester. BRIGHTON i CARDIFF to jakby TOKYO i MANCHESTER ale z BT – oczywiście to olbrzymie uproszczenie ale tak w skrócie można je scharakteryzować.
RADIO SAMOCHODOWE 1 DIN BLAUPUNKT
MODELE takie jak BOLOGNA, MADRID, ALICANTE, MILANO – to produkty z potrzymaniem pamięci, lepszym tunerem radiowym, i podobnie jak powyżej wkrótce mogą się Państwo przekonać , jak wiele Blaupunkt ma do zaoferowania.

Natomiast modele takie jak ESSEN i AUGSBURG są przewidziane tylko dla instalatorów (elektryków samochodowych).

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą!!

MONITORY I WZMACNIACZE DO AUTOKARÓW I BUSÓW


         Coraz większą popularnością cieszy się sprzedaż monitorów do autokarów, wzmacniaczy mikrofonowych, czy samych mikrofonów, oświetlenia itp. Firmy często dostają zlecenia na zainstalowanie w  pojeździe typu BUS czy autokar  monitorów podwieszanych, stacji multimedilanych z wbudowanym wzmacniaczem mikrofonowym.
        Mamy tu do wyboru dwie możliwości
, jeśli mówimy o wzmacniaczu mikrofonowym.
Pierwszą opcją jest wbudowanie przedwzmacniacza mikrofonowego w stację, np  w XAV65 SONY. Możemy wbudować w nią wzmacniacz i wówczas mamy ukryty wzmacniacz w urządzeniu. Minusem tej wersji jest utrata niestety gwarancji na samą stację, ponieważ przy zainstalowaniu tam wzmacniacza naruszamy plombę gwarancyjną. I choć zawsze o tym przypominamy są firmy, które wolą jednak wbudowany we wnątrz stacji wzmacniacz mikrofonowy.
Drugim wariantem jest stacja, radio itp z oddzielnym wzmacniaczem podłączanym do urządzenia. Jest to ma tyle dobre rozwiązanie, że nie narusza gwarancji samej stacji, a przy tym, ponieważ wzmacniacz nie jest duży łatwo można go schować w autokarze.
         Dodatkowo mamy różne rodzaje wzmacniaczy mikrofonowych. Do wyboru są WSM 1/12 z jednym wejściem mikrofonowym i 2/12 z dwoma wejściami pod mikrofon. Możemy również wybrać 1/24 lub 2/24. Przy zakupie wzmacniacza WSM 1/12 czy WSM 2/12
możemy podłączyć jeden zwykły mikrofon  i drugi np tzw. gęsia szyja, wygięty mikrofon.
WZMACNIACZ MIKROFONOWY
          Dodatkowym dość dobrze sprzedającym się towarem do autkarów czy busów są kamery cofania. Są one jednak kupowane ściśle wg zapotrzebowania pod daną markę, zamówienie klienta, np kamera TRUCK lub kamera CA9835 (do CRAFTERA VITO SPRINTERA.)
       Drugą największą popularnością cieszą się monitory podwieszane.
Wymiar są tak różnorodne, a parametry równie zróżnicowane. Najczęściej do autokarów sprzedają się monitor 17' lub 19'. Monitor podsufitowy zazwyczaj posiada w wejście USB i SD. Często poszukiwane jest również wejście HDMI. Podwieszane monitory instalowane są również w busach, ale już o mniejszych rozmiarach. Ze względu na mniej miejsca w np CRAFTERZE czy VITO monitor podwieszany nie może być duży tak  jak w autobusie. Najczęściej jest to monitor  11' czy 15', ale oczywiście też najlepiej z USB czy HDMI. Jednak równie często się zdarza, że instalatorzy kupują tylko z wejściem AV, IR, FM. Wszystko zależy od zapotrzebowania docelowego klienta.

MONITOR PODSUFITOWY
Oprócz monitorów podsufitowych, wzmacniacz mikrofonowych dużo zamówień jest na zainstalowanie nagłośnienia w autokarze, busie, wówczas potrzebne jest okablowanie, sprzęt, głośniki. Takie akcesoria i sprzęt CAR AUDIO również dostępne jest w naszym sklepie. I choć nie wszystko jest przedstawione na stronach sklepu, to wszystko możemy ustalić technicznie czy mailowo, wg potrzeb klienta. To również dotyczy tematu innych parametrów wzmacniaczy mikrofonowych, (ostatnio doszły do naszej oferty wzmacniacze pod mikrofon marki BOSCH)
, stacji multimedialnych czy kamer cofania.
Tak więc, jeżeli potrzebują Państwo urządzenie, którego nie ma na sklepie, prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc w każdym temacie, zorganizować
zamówienie wg wszystkich ustaleń technicznych.

ZAPRASZAMYGŁOŚNIKI
SAMOCHODOWE

Spośród różnych glośników do samochodu trudno czasami znaleźć te odpowiednie. W naszym sklepie mamy dostępne głośniki zarównoe jedno jak i dwudrożne. Do tego aby nasze nagłośnienie w samochodzie było takie jak sobie zaplanowaliśmy możemy dodatkowo zainstalować wzmacniacz i subwoofer.
Jeśli chodzi o dobry odbiór muzyki to głośniki w samochodzie mają najważniejsze znaczenie
.
Żadne radio samochodowe, stacja multimedialna nie będzie nam odtwarzaczać muzyki właściwie, jeśli nie będziemy mieli dobrych głośników.
Zatem,  jeśli mamy zamiar kupić głośniki do naszego samochodu, oczywiście najpierw musimy wiedzieć jaki rozmiar.  Jeśli chodzi o markę, na pewno można polecić HERTZ.

Często sprzedająca się seria marki HERTZ to DCX lub DSK.  Standardowo polecić można również Blaupunkt. Zwłaszcza seria BGX jest często kupowana. Przykładem mogą być głośniki BGX663 Blaupunkt.

Ostatnio w naszym sklepie pojawiły się nowe głośniki samochodowe włoskiej marki Calearo
. Jest to już znana firma, chociażby pod względem anten radiowych.  Ponieważ jest to nowość w naszym sklepie obecnie głośniki samochodowe 100mm, 165mm, 130mm są w promocyjnie niskich cenach.  Calerao produkuje sprawdzone i dobre anteny. Na pewno głośniki bedą równie udanym produktem.  Zaś ich cena zapewne przyciągnie nie jednego poszukujacego dobrych tanich głośników. Na początek polecamy głośniki 130mm - dwudrożne EL-130.

GŁOŚNIK 13 DWUDROŻNY WEJHEROWO

ZAPRASZAMY ZATEM DO NASZYCH  NOWOŚCI!

CZUJNIKI PARKOWANIA FLUSH MOUNT STEEL MATE

Wktórce więszość czujników parkowania będą z funkcją FLUSH MOUNT.

Dziś sensory STEEL MATE  możemy lakierować pod kolor naszego samochodu
, aby były jak najbardziej zbliżone do oryginalnych czujników. Flush Mount pozwoli nam również konstrukcyjnie idealnie się wkomponować w zderzak samochodu. Nie musimy zatem wiercić otworu w zderzaku, ale w komplecie dostajemy tzw. wycinak. Służy on do idealnego wycięcia
miejsca dla sensora, tak aby go tam umocować za pomocą specjalnego kołnierza. Dzięki temu czujniki ładnie się zlicują z naszym zderzakiem.
Instrukcja dołączona do każdego zestawu czujników parkowania Steel Mate również ułatwi nam montaż sensorów.  Oczywiście czujniki Steel Mate bez opcji Flush Mount  też są dobrym rozwiązaniem. Spokojnie można je również polakierować, a przy tym to nieco tańsza wersja zestawu czujników.

Dostępne czujniki Flush Mount :
PTS 410 EX Flush mount
PTS 410 M18 Flush Mount


czujniki parkowania oryginalne
Jednak proszę w przypadku zainteresowania tego typu czujnikami cofania o kontakt,
na bieżąco postaramy się uzupełniać naszą ofertę.
W każdym zaś przypadku zapraszamy do kontaktu w celu bardziej szczegółowych pytań, szerszej współpracy czy negocjacji ceny :)

ZAPRASZAMY


BLAUPUNKT - NOWOŚCI

Ostatnie miesiące obfitowały w nowe urządzenia marki Blaupunkt. Przy tym ceny narzucone przez dystrybutorów są bardzo niskie -  z bardzo niską marżą. Co się jednak nie robi, gdy wprowadza się nowy towar na rynek. 
Tak więc kilka produktów w celu zapoznania się z nowościami :) 
 
Ze względu na porę roku zaczniemy od głośnika Blaupunkt  z radiem bluetooth BTS10 w różnych kolorach.
Najważniejszym dodatkiem do tego głośnika jest uchwyt na rower, który na pewno nam się przyda podczas jazdy rowerem. Ponieważ głośnik ma również odtwarzacz MP3 spokojnie możemy posłuchać muzyki z karty SD.  Wydaje mi się, że głośnik może być również doskonałym prezentem dla kogoś kto lubi wycieczki rowerowe. Zaznaczę jeszcze, że nie straszny nam będzie deszcz, ponieważ obudowa głośnika BTS10 jest wodoodporna i przyda nam się wieczorem, bo posiada latarkę :) 
 
       
 
     Oprócz tych głośników Blaupunkt proponuje jeszcze np głośnik bluetooth BT02. Ma również niewielkie rozmiary, radio FM, odtwarzacz MP3 czy możliwość korzystania z karty SD. Tak więc jeśli chodzi o głośniki bluetooth, mamy kilka opcji do wyboru.
 
     Kolejną interesującym produktem jest zestaw głośników 2 kanałowych typu soundbar BLAUPUNKT  - LS175. Jeśli mamy telewizor, z którego jesteśmy ogólnie zadowoleni, ale brakuje nam dobrego dźwięku, to SOUNDBAR Blaupunkta to jest czego nam potrzeba. Zestaw wzmacnia 
Kolejną interesującym produktem jest zestaw głośników 2 kanałowych typu soundbar BLAUPUNKT  - LS175. Jeśli mamy telewizor, z którego jesteśmy ogólnie zadowoleni, ale brakuje nam dobrego dźwięku, to SOUNDBAR Blaupunkta to jest czego nam potrzeba. Zestaw wzmacnia  sygnał dźwiękowy z naszego telewizora. Wbudowane wejście optyczne pozwala bezpośrednio wprowadzić cyfrowy sygnał z telewizora, a dodatkowe złącza RCA i AUX oraz moduł Bluetooth umożliwią podłączenie wielu różnych źródeł dźwięku.Samo urządzenie nie jest duże, łatwo mieści się w małym pomieszczeniu czy możemy powiesić go na ścianie. Godne polecenia!
 
GŁOŚNIKI BLAUPUNKT SOUNDBAR 
 
A teraz przejdźmy do stacji multimedialnych Blaupunkt. Dotychczasowe modele są nam dobrze znane. New York 830 czy 835 lub Philadelphie 835 też mieliśmy zapewne okazję już poznać. Teraz mamy dostępne już New York 845 i Philadelphia 845. Obie stacje Blaupunkta są wersjami nowszymi z ulepszonym oprogramowaniem. Jednak podstawy w starszej i nowszej wersji są bardzo podobne. Mogę jeszcze tylko dodać, że nowa stacja NEW YORK 845 jest teraz w bardzo promocyjnej cenie!
 
Natomiast na co chcę zwrócić uwagę to nowe stacje San Diego i  Cape Town. Nowa propozycja stacji San Diego to dwie wersje. Jedna przygotowana do nawigacji, gdzie istnieje możliwość zainstalowania mapy ( np IGO czy Nawroad), druga wersja z zainstalowaną mapą IGO.
Stacja multimedialna San Diego 530 World to doskonała opcja dla osób poszukujących stacji do samochodu, która jest  dobrej marki i do tego  w dobrej cenie. San Diego ma wszystkie podstawowe funkcje dobrego urządzenia, ekran ma przekątną 6.2, jest łatwa w obsłudze i montażu. San Diego 530 Eu różni sie przede wszystkim zainstalowaną mapą IGO no i ceną. Jednak kupując któreś z w/w urządzeń na pewno będziemy zadowoleni.
 
SAN DIEGO BLAUPUNKT 
Rozbudowaną szerzej ( co prawda droższą) jest stacja CAPE TOWN.  Tu także mamy do wyboru Cape Town 945 z mapą i bez mapy. Najważniejszą cechą stacji jest wbudowany  system Android. Ma również wejście do podłączenia kamery cofania czy większy 6,8 ekran dotykowy. Dołączony adapter Wi-Fi USB, Wi-Fi hotspot, Obsługa funkcji Tethering, Bluetooth
Wbudowany moduł Bluetooth Parrot,  (HFP, PBAP, A2DP, SPP, HID, RFCOMM)
Obsługa dwóch urządzeń jednocześnie, wbudowany oraz zewnętrzny mikrofon - to tylko kilka z funkcji stacj Cape Town. 
 
 
CAPE TOWN BLAUPUNKT
Ostatnim produktem, który przedstawię jest rejestrator trasy. Znany nam juz Blaupunkt BP1.0 doczekał się od razu dwóch następców. Jeden do rejestrator BP2.0  a drugi do BP5.0.  O ile rejestrator BP2.0 ma ulepszone funkcje to Blaupunkt BP5.0 to już naprawdę godny polecenia rejestrator trasy.
Przede wszystkim BP5.0 wyposażony jest w 160 stopniowy szerokokątny obiektyw!
 Kamera obsługuje karty micro SD do 64 GB.
Dzięki bezprzewodowej transmisji wideo obraz z rejestratora może być wyświetlany na urządzeniach mobilnych. Funkcja ta umożliwia nagrywanie osób zbliżających się do pojazdu, po wcześniejszym wyzwoleniu czujnika G.
Połączenie pomiędzy rejestratorem a urządzeniem mobilnym odbywa się bezpośrednio przez wifi (lokalnie) lub za pośrednictwem internetu do Unieye Cloud Server.
 

ZAPRASZAMY

 

 
TABLET , JAKO ODTWARZACZ DVD W SAMOCHODZIE

          Aby korzystać z odtwarzacza DVD w samochodzie najczęściej kupujemy stacjonarne urządzenia typu

ODTWARZACZ DVD PHONOCAR SAMOCHODOWY VM071 USB 1-DIN  lub ODTWARZACZ DVD 7 AUDIOMEDIA AMV 342D SAMOCHODOWY. Oba urządzenia są często kupowane ze względu na cenę i możliwości. Przy czym odtwarzacz Phonocara jest często wykorzystywany w autokarach ze względu na możliwość podłączenia zasilania 12V/24V. Posiada także funkcję montażu pionowo( co jest przydatne przy ograniczonej ilości miejsca). Oczywiście mamy tu wszystkie podstawowe funkcje, a więc DVD/VCD/SVCD/CD/CD-R/CD-RW/MP3/MPEG-4/XVID/WMA/JPG. Do tego instalujemy jeszcze monitory i możemy spokojnie cieszyć się muzyką, filmami w trakcie długiej jazdy.

        Natomiast można również zainstalować w samochodzie stację multimedialną. Wtedy mamy jeszcze bardziej rozbudowane urządzenie. Dodatkowe funkcje, np. zestaw głośnomówiący czy nawigacja na pewno ułatwią nam jazdę samochodem.

        Tymczasem dziś bardziej chciałabym przedstawić tablety samochodowe. Możemy mówić tablety, ale również często określane są jako np. przenośne odtwarzacze DVD.

Dlaczego warto kupić tablet do samochodu?

       Przede wszystkim mają możliwość podłączenia za pomocą systemu android. Jest to na tyle ważne, że z łatwością możemy je podłączyć do naszego telefonu. Wówczas korzystanie z internetu w czasie jazdy jest o wiele łatwiejsze. Poza tym po zamontowaniu w zagłówkach foteli pasażerowie mogą oglądać filmy np. z jednej z wielu wypożyczalni w internecie.

     Dodatkowym atutem takiego urządzenia jest np. w tablecie MIRA 7 DUO łatwy i bardzo intuicyjny interfejs. Mira 7 ma ekran podzielony na cztery grupy : film, muzyka, gry i infotainment. .  (Infotainment to rozbudowany system elementów łączących informację i multimedia. Może być uzupełniony o możliwość obsługi telefonu komórkowego, systemu nawigacji satelitarnej GPS, odtwarzacza TV lub odtwarzacza DVD. Infotainment pozwala na intuicyjną obsługę: za pośrednictwem menu wyświetlacza MFAplus, przycisków funkcyjnych radioodtwarzacza lub systemu nawigacji satelitarnej oraz elementów obsługi na kierownicy multifunkcyjnej, bardzo łatwo można wywołać i ustawiać wszystkie funkcje.)

    System MIRO DUO to skorzystanie z technologii Miracast (zintegrowany ekran kanałowy TX / RX mirroring). Nie musimy używać kabla czy innych modułów  zewnętrznych lub sieci, mamy do dyspozycji jeden przycisk sterujący. Przy jego pomocy z jednego ekranu w tablecie przesyłana będzie  zawartość do drugiego  tabletu lub smartphona.

Standardowo w takich odtwarzaczach mamy złącze USB, Micro USB i karty Micro SD i wyjście słuchawkowe i kanałów podczerwieni.

Łatwość montażu to też bardzo ważna zaleta odtwarzacza. System MIRA TAB Click & Go to funkcja pozwalająca w kilka minut zamocować tablety w zagłówkach. Wszystko jest na zasadzie przyłóż- zapnij.

        W tym zestawie mamy akurat dwa tablety współpracujące ze sobą. Można również skorzystać z tabletu LENCO CARTAB 925. Komplet stanowi jeden tablet. Ma bardzo podobne funkcje, choć jest większy, bo jego ekran to 9”. Tu taż mamy system Android, złącza USB, SD czy obsługę zewnętrznych modemów 3G na USB. Montujemy podobnie na zagłówku fotela, uniwersalnym mocowaniem będącym w zestawie. Nie będziemy mieli z tym problemu, co jest bardzo ważne, gdy kończymy podróż i chcemy wziąć tablet do domu. Oczywiście LENCO CATRAB posiada kamerę przednią i tylną, WiFi, Akcelerometr (G-sensor), 2 rdzenie.

tablet do samochodu

     Wymieniać możemy jeszcze dużo ciekawych zastosowań w obu urządzeniach. Jednak przede wszystkim to wygoda w samochodzie. Zasilanie poprzez wtyk do zapalniczki, montaż i demontaż nadzwyczaj łatwy, a do tego korzystanie w samochodzie z dobrodziejstw internetu poprzez Android – to coś co powinno nas przekonać do zakupu takich systemów multimedialnych.

 

 

CZUJNIKI PARKOWANIA STEEL MATE D1, D2 , D3

Czujniki cofania STELL MATE są już dobrze znane naszym klientom z serii PTS. Ostatnio wprowadziliśmy nową serię EBAT – D1 , D2, D3. Jest to znana już na świecie kolejna odsłona czujników parkowania Steel Mate. Kierujac się opiniami na temat nowych czujników EBAT, możemy spokojnie polecić nową linię czujników. Zestawy czujników cofania proponujemy w niższej cenie, natomiast możliwości, zwłaszcza np. uczenia haka znane nam w czujnikach cofania PTS mają również tu zastosowanie ( D2 i D3 EBAT). Nowe czujniki parkowania występują w trzech możliwościach: z samym buzzerem D1, oraz z wyświetlaczem LED - D2 i wyświetlaczem LCD – D3.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi czujnikami, a w przypadku dodatkowych pytań, ustalenia ceny,  zapraszamy do kontaktu.

CZUJNIKI PATKOWANIA EBAT D1    CZUJNIKI COFNIA EBAT D2

CZUJNIK PARKOWANIA D3 EBAT

 

CZUJNIKI STEEL MATE OPINIE

META TRAK T30 - LOKALIZACJA POJAZDÓW GPS - ZARZĄDZANIE FLOTĄ LUB/ I PRYWATNYM SAMOCHODEM.

 

                     Monitoring on-line

Terminal Meta Trak T.30  pozwala na profesjonalne zarządzanie większą grupą pojazdów lub tylko pojedynczym środkiem lokomocji, np: samochodami, motocyklami, camperami i innymi wakacyjnymi pojazdami  lub flotą samochodów w firmie.
Meta trak daje możliwość:

 -  podpięcia pojazdów do jednego konta,
 - monitorowania i przełączania się pomiędzy różnymi pojazdami w mobilnej aplikacji,
 - tworzenia różnych raportów, dostępnych w siedemnastu językach, co szczególnie jest przydatne w międzynarodowych firmach
 - założenia dodatkowych kont, przy jednoczesnym zaznaczeniu  do jakiego pojazdu dany użytkownik może mieć dostęp
 - utworzyć raport informujący nas jaki sposób nasz samochód był używany, gdzie przebywał, itp  inaczej  mówiąc może to być nasza elektroniczna książka pojazdu,
- ustalenia miejsca pojazdów,  monitorowania, gdzie obecnie jest konkretny pojazd a także  pozwala na kontrolę aktywności pracowników.

Jest to na tyle proste, że nie musisz monitorować ruchu Twoich pojazdów tylko w komputerze. Teraz można analizować przejechane trasy konkretnych pojazdów i śledzić ich obecne miejsce na smartphonie czy tablecie.

Zapisane przez system informacje umożliwiają instynktownie tworzenie  książki drogowej pojazdu z dokładnym zapisem kilometrów przejechanych prywatnie i służbowo. Niekiedy te dane pracodawcy wykorzystują w celu ustalenia wydajności pracownika lub innych jego możliwości.

Bardzo ważną funkcją terminala telematycznego T30 jest możliwość natychmiastowego  informowania o wypadku. W momencie zdarzenia czujnik wykrywa np. kolizję i powiadamia poprzez wysłanie informacji do użytkownika na  zdefiniowany numer telefonu/email, Stacja Monitorowania, Ubezpieczyciel, Assistance.

Taki protokół z wypadku obejmuje informacje mówiące o wielkości wydarzenia z ogólnymi parametrami -  otrzymujemy: współrzędne, prędkość, kierunek, zachowanie pojazdu, rodzaj zdarzenia, skala obrażeń ciała AIS, współczynnik intensywności wypadku ASI, itp. O sprawozdanie z wypadku możemy poprosić, jednocześnie należy pamiętać, że szczególnie ważny jest w momencie sprzecznych relacji co do  np.  przyczyn stłuczki.

Informacja o kolizji, wypadku pomaga skontrolować detale zniszczenia. Dzięki czemu, zarówno Pracodawca jak i Ubezpieczyciel będą mieli większą szansę , by uniknąć możliwości wyłudzenia odszkodowania czyli oszustwa ubezpieczeniowego.

Znajdujący się w terminalu czujnik pomaga także w analizie metody korzystania z samochodu przez pracownika. Jesteśmy poniekąd w stanie sprawdzić, który np z dwóch kierowców, jeżdżących tym samym pojazdem, bardziej o niego dba, nadmiernie nie wykorzystując jego możliwości, a tym samym naraża nas na częste naprawy.
 

Ostatnią ważną opcje, która posiada META TRAK jest powiadomienia w czasie rzeczywistym.

śledzenie samochodu
System internetowy  META TRAK  przekazuje ciekawe sposoby powiadomień:

        - geostrefy – tworzenie obszarów, na podstawie których można zdefiniować wysyłanie powiadomień o wjechaniu/wyjechaniu pojazdu do/z         określonego miejsca. Funkcja może być bardzo przydatna dla pojazdów używanych okazjonalnie, np.: skutery wodne, motocykle lub do  określenia terenu po którym powinien poruszać się pojazd, np.: kierowca, przedstawiciel handlowy.
       - alarm przekroczenia prędkości - z automatu śle wiadomość o przekroczeniu danej prędkości.
       - ostrzeżenia punktów POI (Point of Interest) – przesyłana jest informacja, kiedy pojazd odwiedza lub jest w pobliżu ustalonego punktu.

Tak więc możemy śledzić, czy inaczej mówiąc monitorować ruch samochodów w firmie, ale także mieć podgląd na przemieszczanie się auta naszego dziecka lub męża... :)

Użytkownik Allegro
100.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Pozytywne
0
0
7
Negatywne
0
0
0
Zgodność przedmiotu z opisem
Kontakt ze Sprzedającym
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Zarządzaj cookies Akceptuję wszystko

Dbamy o Twoją prywatność Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Więcej o plikach cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Dbamy o Twoją prywatność Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Więcej o plikach cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookie

Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych z ustawieniem opcji prywatności.

Analityczne pliki cookie
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystyki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową
Funkcjonalne pliki cookie
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo
Reklamowe pliki cookie
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale także poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz, jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl