G-7G2D7Q403K
0,00 zł
Strona głównaNawigacja przenośna samochodowaNawigacja samochodowa - mapyAUTOMAPA POLSKA XL NA WINDOWS
ALPINE - AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

AUTOMAPA POLSKA XL NA WINDOWS

Netto: 170,30 zł
Brutto: 209,47 zł
Producent: INNY
Kod: AUTOMAPA POLSKA XL
Wysyłka:1-3 dni
Produkt dostępny (3 )
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuk

Zyskujesz 6 punktów Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

AutoMapa  jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który posiada trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, dzięki czemu można ją ując na  międzynarodowej liście samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki zwartej siatce dróg w Polsce i dostępnych w AutoMapie adresom właściwych  budynków umożliwia, z prawdziwą dokładnością poruszać się zarówno po polskich jak i europejskich drogach.
AutoMapa Polski to najważniejsze wiadomości potrzebne w skutecznej nawigacji drogowej. W Polsce  AutoMapa jako pierwsza wprowadziła system informacji o korkach i innych utrudnieniach drogowych (AutoMapa Traffic), dlatego też łatwiej nam się prowadzi w korkach lub wiemy jak ich unikać. Centrum stanowi  pełna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Ujmuje wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe i krajowe, aż po drogi lokalne, a nawet gruntowe i leśne.Pierwsze wydanie, stworzone w 2003 roku, wykonane zostało na podstawie wojskowej mapy topograficznej w skali 1:50 000 udostępnionej przez Zarząd Geografii Wojskowej Sztabu Generalnego WP. Informacje z map topograficznych były dokładnie i często sprawdzane z wykorzystaniem zdjęć satelitarnych oraz pomiarów w terenie, dzięki czemu udało się stworzyć dokładną  na rynku mapę dróg Polski. Ze prawdziwą starannością przygotowane zostały plany nawigacyjne wszystkich polskich miast. Zrobione na podstawie zdjęć lotniczych i satelitarnych, zapewniają precyzję odpowiadającą 1:5 000 dla map papierowych, czyli ok.1m w terenie.Plany nawigacyjne, oprócz konkretnej   siatki ulic, zawierają również szczegółowe informacje opisujące sytuację drogową: kategorie i kierunkowość ulic, oznaczenie dróg wielopasmowych, ronda, place z nazwami, podział na dzielnice, tereny zielone (parki, skwery), rzeki i cieki wodne oraz tereny przemysłowe. Bardzo ważnym atutem AutoMapy są dokładne, punktowe adresy. W większości mapy innych marek posługują się adresami przybliżonymi wyliczanymi na podstawie informacji o numerach posesji przy skrzyżowaniach ulic. W małych miejscowościach informacje takie są często wystarczająco dokładne, jednak nie sprawdzają się w dużych miastach. Z tego powodu tak dokładne adresy są przydatne w AutoMapie   kierowcom taksówek. Użytkownicy AutoMapy mogą cieszyć się również wykorzystaniem w nawigacji trójwymiarowych wizualizacji budynków w ponad 1000 miastach i miejscowościach w Polsce, oraz dokładnych obrysów poszczególnych budynków w pozostałej części kraju. Bardzo ważnym elementem map są tzw. Punkty Użyteczności Publicznej (POI). Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy Miplo.pl  ich ponad 630 tysięczna baza zawiera nie tylko fotoradary, niebezpieczny miejsca, czy stacje benzynowe, ale również hotele, obiekty gastronomiczne i inne, zgromadzone w niemal 1000 kategoriach tematycznych przydatnych dla kierowcy.

zawartość mapy aktualna na stronie AutoMapa Polski

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.Szybki kontakt:


DZIAŁ HANDLOWY - ZAMÓWIENIA

Sylwia Szymikowska


tel. 794 160 880

e-mail - sylwia@autosystemy.eu 


DZIAŁ HANDLOWY - SPRAWY TECHNICZNE

Andrzej Krawczyk

tel. 602 116 945

e-mail - biuro@autosystemy.eu


WŁAŚCICIEL 

DZIAŁ HANDLOWY - KSIĘGOWOŚĆ

Marta Krawczyk  

tel. 586774060

e-mail - marta@autosystemy.eu 
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach  9-17

 AUTOSYSTEMY WEJHEROWO 
84-200 WEJHEROWO
UL. Gdanska 12 
jak dojechać autosystemy wejherowo gdańska 12Zobacz także:
 • NAWIGACJA SAMOCHODOWA NAVROAD ENOVO S6
  Szybki podgląd

  NAWIGACJA SAMOCHODOWA NAVROAD ENOVO S6

  Netto: 239,00 zł
  Brutto: 293,97 zł

 • AUTOMAPA POLSKA ANDROID NA 7 DNI KOD
  Szybki podgląd

  AUTOMAPA POLSKA ANDROID NA 7 DNI KOD

  Netto: 12,92 zł
  Brutto: 15,89 zł

 • NAVITEL MAPA POLSKA DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP KOD
  Szybki podgląd

  NAVITEL MAPA POLSKA DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP KOD

  Netto: 44,72 zł
  Brutto: 55,00 zł

Użytkownik Allegro
100.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Pozytywne
0
0
27
Negatywne
0
0
0
Zgodność przedmiotu z opisem
Kontakt ze Sprzedającym
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.